• ש. ספט 23rd, 2023

דקטון

Byadmin

אוג 21, 2022

יודעי דבר מדווחים, כי דקטון מהווה סוג של תערובת מאוד מתוחכמת של חומרי גלם, אשר משמשים לשם ייצור של גרסה הכי עדכנית בתחום של הפורצלן ושל הזכוכית, ואף של משטחי העבודה הקוורץ הכי איכותיים שיש כיום. חברת דקטון עושה שימוש באופן בלעדי בטכנולוגיה של Sinterized Particle, שהינה תהליך היי טק אשר מייצג גרסה מואצת של השינוי המטמורפי שעוברת אבן טבעית כאשר היא נתונה לטמפרטורות ולחץ גבוהים לאורך אלפי שנים. באמצעות מיקרוסקופיה אלקטרונית החברה יכולה להעריך במלואה את אפס הנקבוביות של החומר, תוצאה של תהליך הסינטריזציה והדחיסה האולטרה בלעדית ל- DEKTON. אפס נקבוביות וחוסר במיקרו-פגמים שגורמים למתח או נקודות חלשות מסמנים את ההבדל מבחינת דקטון. מאמר זה מכיל אינפורמציה רבה על דקטון, ומוטב שתקראו אותו למן ראשיתו ועד לתומו, משום שהוא טומן בחובו ערך רב.

למה דקטון "טוב ליהודים"?

יש הרבה סיבות שמסבירות למה בדיוק דקטון "טוב ליהודים", ואלו הן כמה מהן –

  • הוא מציע לכם עשרים וחמש שנות אחריות על המוצרים, בתנאי שהותקנו בצורה מקצועית.
  • דיווחי צרכנים מצאו שדקטון מצוין בעמידה בפני שחיקה, כתמים, חום וחתכים.
  • החומר זמין אף כחזיתות ריצוף, חיפויים ומבנה.
  • מביני עניין הלכו צעד אחד קדימה, בעודם כינו את הדקטון בתור – עמיד לגמרי בפני שריטות, וטענו שהינו לא יכול להיחרך או להכתים.
  • הדקטון פחות יקר באופן ניכר מקוורץ, מקוורציט, משיש או מגרניט; המחירים שלא הותקנו עבור חומרים אלה זהים או גבוהים מהמחיר שהותקן עבור הדקטון.
  • דקטון אף עומד בפני מים וקרני UV, מה שהופך אותו לבחירה נפלאה בשביל מטבחי חוץ ופינות אוכל.
  • הדקטון לא צריך להיות אטום – בניגוד לשיש, קוורציט, גרניט ובטון – כולם דורשים איטום ואיטום חוזר תקופתי.

מה תהליך הייצור של דקטון? שלא כמו השיש, דקטון הוא חומר שאינו נוצר מעצמו, באופן טבעי. TSP, או Technology of Sinterized Particles, הוא התהליך המשמש ליצירת דקטון. תהליך זה מייצג גרסה מואצת של התהליך המטמורפי של האבן. TSP משתמש במתכון ספציפי של מינרלים טבעיים המצויים באבן ומעביר אותם בתהליך שמשתמש בחום עז ובכוחות אחרים (לחץ, חשמל וכו') כדי לגרום להפיכת החלקיקים למסה מוצקה של חומר. חומר זה הוא הדקטון. הדקטון מורכב ממינרלים שכולם טבעיים. כאשר מינרלים אלו הופכים לחומר שאנו מכנים דקטון, הרכב החומר מושפע מהמינרלים שהיו בשימוש. מכיוון שמשתמשים